Zum Inhalt springen

Prosím o radu odborníky, kteří se zabývají servisem klimatizací

Projekte und Tutorials für Arduino Foren StartHardware-Forum Prosím o radu odborníky, kteří se zabývají servisem klimatizací

 • Dieses Thema ist leer.
Ansicht von 8 Beiträgen - 1 bis 8 (von insgesamt 8)
 • Autor
  Beiträge
 • #28102 Antworten
  UylyamSS
  Gast

  Léto bylo velmi horké. Proto jsme často používali klimatizaci. Ale nyní, když jsme ji použili naposledy, vychází z výparníku přímo do domu nepříjemný zápach, jako by uvnitř bylo něco shnilého. Potřebujeme obnovit normální provoz klimatizace, než přijde zima. Prosím o radu odborníky, kteří se zabývají servisem klimatizací.

  #28109 Antworten
  Hurry
  Gast

  Klimatizace potřebují údržbu, aby byly v provozu a byly pohodlné. Je třeba je čistit a dezinfikovat. Za tímto účelem je lepší obrátit se na odborníky, protože to nezvládne každý. Bohužel neuvádíte, kde bydlíte, což by vám umožnilo získat konkrétní radu. Hledejte tedy na internetu, ptejte se sousedů, známých nebo vám možná poradí někdo zde. Hodně štěstí!!!

  #28113 Antworten
  Jacob
  Gast

  Poczytaj o klimatyzacji latem, bardzo ciekawy artykuł: https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji-zima-a-latem-czym-sie-rozni

  #28135 Antworten
  Linda
  Gast

  Stejný problém jsem měl i doma. Musíte se obrátit na servisní firmu pro klimatizaci. Vyhledejte takovou společnost ve svém okolí na internetu. Vyčistí a vydezinfikují vše uvnitř. Nepříjemný zápach je nejčastěji způsoben plísní, která se v klimatizacích často objevuje. Počítejte proto s tím, že budete muset pravidelně volat servis. Tím prodloužíte životnost své klimatizace.

  #28147 Antworten
  Sarabaylor
  Gast

  Pokud z klimatizace ve vaší domácnosti vychází nepříjemný zápach, může to být způsobeno různými příčinami, například znečištěnými filtry, plísní nebo houbou na výparníku nebo problémy s odvodňovacím systémem klimatizace. Pokud víte, co hledáte, měli byste se podívat na výparník, který je uvnitř klimatizace, může být pokrytý plísní nebo houbou, pokud se v něm hromadí vlhkost. Pokud ji uvidíte, měli byste se obrátit na servisní středisko klimatizační služba Pomohou vám porozumět a výparník vyčistí speciálními prostředky. Zkuste se obrátit na .

  #28155 Antworten
  Richard Windwood
  Gast

  Začněte kontrolou a čištěním filtrů klimatizace. Špinavé filtry mohou způsobovat nepříjemný zápach a snižovat výkon. Zkontrolujte, zda správně funguje odvodňovací systém klimatizace. V některých případech může být zápach způsoben znečištěným výparníkem. Pokud zápach nezmizí, doporučujeme kontaktovat odborníka na klimatizační služby. Zápach totiž může být způsoben růstem bakterií nebo jinými závažnými problémy, které vyžadují specializované čištění.
  K překrytí nepříjemného zápachu se nedoporučuje používat vonné svíčky nebo spreje, protože tím se zápach neodstraní a může se zhoršit kvalita vzduchu. Místo toho se doporučuje najít a ošetřit hlavní příčinu zápachu.

  #28159 Antworten
  elizabethtown
  Gast

  Naprosto s vámi souhlasím. Z vlastní zkušenosti vím, že když se klimatizace používá jako zimní-letní. Taková klimatizace dlouho nevydrží, nebo ji používejte v mrazu nebo ve vedru. Mimochodem jsem si také objednal takový servis na klimatizace, lidé rychle přijeli a vyčistili filtr speciálními prostředky a zápach šel z domu, jak mi bylo vysvětleno je to odpařování vody ucpané v odtoku a proto plíseň a zápach. Raději se obraťte na odborníky.

  #28160 Antworten
  Jakub Dvořák
  Gast

  Souhlasím s vámi, že nejlepší je obrátit se na odborníky, aby mohli klimatizaci řádně vyčistit a udržovat. To pomůže prodloužit její životnost a udržet ji v dobrém provozu. Také profesionálové budou schopni identifikovat a odstranit případné problémy s klimatizací tak, aby fungovala efektivně a bezpečně. Děkuji za doporučení, momentálně jsem také v Praze, adresu si určitě nechám.

Ansicht von 8 Beiträgen - 1 bis 8 (von insgesamt 8)
Antwort auf: Prosím o radu odborníky, kteří se zabývají servisem klimatizací
Deine Information: